W tym roku szczególnie zapraszamy seniorów i dzieci z rodzicami. Mamy nadzieję, że seniorzy wspomogą nas w śpiewaniu kolęd, a dzieci zaprasimy do wspólnej zabawy przy konkursach i pracach plastycznych. Będzie można wykonać samodzielnie ozdoby choinkowe (przykłady poniżej) lub oddać się kolorowaniu obrazków świątecznych. Ponadto w programie Bożononarodzeniowy Program Artystyczny, Wspólne śpiwewanie kolęd, Wizyta Św. Mikołaja, drobne upominki, konkursy i prace plastyczne dla dzieci, spożywanie przygotowanych posiłków wigilijnych.  Rozpoczęcie Wigilii o godz. 15.00.  

        

Wszystkie osoby chętne prosimy o pomoc i przybycie na sale gimnastyczną w piątek o godz. 18.30.

14.12.2013 WIGILIA OSIEDLOWA  Organizacja:Piątek od godz. 17.00 prace w kuchni i gotowanie potrawpiątek od godz. 18.30 ustawianie stolików i wystrój Sali sobota od godz. 8.00 gotowanie potrawsobota od godz. 13.00 dekorowanie stołów i rozstawianie zastawysobota godz. 15.00 Wigiliagodz. 17.30 zakończenie Wigiliido godz. 22.00 sprzątanie Podział zadań: - Zakupy i przygotowanie menu na wigilie - lampki, gadzety i gwiazdka podświetlana - nagłośnienie odbiór ze szkoły, przygotowanie i prowadzenie - zniesienie stołów, krzeseł przed i po wigilii - rozstawianie potraw - materiały do wystroju ze szkoły - szopka z kościoła - wystrój sali - prowadzenie wigilii - podsumowanie Akcji "I ty możesz zostać Św. Mikołajem" - spotkanie ze Św. Mikołajem - materiały do konkursów i zajęć plastycznych dla dzieci - organizacja konkursów i zajęć plastyczne dla dzieci - drobne słodycze dla dzieci - program artystyczny uczniów
- występ parafialnej scholi dziecięcej
- występ parafialnej scholi młodzieżowej - redakcja śpiewnika - sprzątanie sali - zmywanie w kuchni Do każdego zadania przypisana jest osoba odpowiedzialna.