Nasze projekty

1418

Święto Osiedla Las

 


1424

Osiedlowa wigilia Leśna

 


2516

Siłownia dla opiekunów dzieci na placu zabaw.

 


2519

Biblioteka plenerowa.

 


2521

Street workout (pol. uliczny trening).

Miliony w Waszych rękach.  Już w dniach 14 -24 czerwca możecie Państwo zdecydować które projekty w Wawrze bedą realizowane w ramach tegorocznego budżetu partycypacyjnego.

Głosować  bedzie mozna elektronicznie na stronie Will open in new windowhttp://twojbudzet.um.warszawa.pl/, gdzie znajdziecie wszystkie zaakceptowane projekty lub papierowo w Urzędzie Dzielnicy Wawer. Zachęcamy do współdecydowania o sprawach dzielnicy i udziału w głosowaniu!

Stałe i mobilne punkty do głosowania 

Jak zagłosować?

Kliknij w niebieski przycisk "Zagłosuj" po lewej stronie (nie musisz się logować ani zakładać konta).

Koniecznie KLIKNIJ W LINK AKTYWACYJNY, który przyjdzie na Twój adres e-mail po rozpoczęciu głosowania - umożliwi to kontynuowanie głosowania. Jeśli nie przyszedł do Ciebie link, sprawdź w zakładkach np. "spam", "oferty", "inne". Jeżeli tam też nie ma maila z linkiem aktywacyjnym, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Wybierz dzielnicę (nie musisz w niej mieszkać) - możesz zagłosować tylko w JEDNEJ dzielnicy.

Jeśli Twoja dzielnica jest podzielona na mniejsze obszary, wybierz JEDEN z nich.

Jeśli Twoja dzielnica ma dodatkowo poziom ogólnodzielnicowy, możesz zagłosować i na poziomie ogólnodzielnicowym i w wybranym obszarze lokalnym.

Zastanów się jak rozdysponować kwotę przypisaną do danego obszaru - możesz zagłosować na dowolną liczbę projektów tak, żeby zmieścić się w tej kwocie. Możesz więc np. zagłosować na wiele tańszych projektów lub tylko kilka droższych. Zaznacz wszystkie Twoim zadaniem potrzebne projekty i kliknij "Zagłosuj" - po oddaniu głosu nie będzie już możliwości jego poprawienia.

Żeby zagłosować przez Internet, musisz posiadać adres e-mail, każdy adres e-mail może być użyty tylko raz - bez adresu e-mail można natomiast zagłosować papierowo PRZEJDŹ TUTAJ

Po oddaniu głosu otrzymasz mail z potwierdzeniem - sprawdź też folder "spam" i zakładki np. "oferty", "inne".

Kto może głosować?

Głosować mogą TYLKO osoby mieszkające w Warszawie - nie trzeba być jednak zameldowanym.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy bez względu na wiek - głosować mogą więc również dzieci i młodzież (w takim przypadku opiekun prawny musi wyrazić zgodę na udział osoby niepełnoletniej w głosowaniu wpisując swoje dane w odpowiednim miejscu w systemie - po podaniu danych przez osobę niepełnoletnią i kliknięciu "Dalej").

Zagłosować mogą też obcokrajowcy mieszkający w Warszawie.

Wszystkie głosy są weryfikowane na podstawie baz mieszkańców Warszawy.

Uwaga

Każdy mieszkaniec Warszawy może wziąć udział w głosowaniu tylko raz! Jeżeli zagłosujesz więcej niż jeden raz (np. zagłosujesz przez Internet i papierowo), wtedy wszystkie Twoje głosy ZOSTANĄ UZNANE ZA NIEWAŻNE.

Po wysłaniu głosu nie będzie możliwości jego poprawienia, prosimy więc o uważne wybieranie projektów!

Głosowanie jest jawne. Musisz podać swoje dane: imię i nazwisko, PESEL, adres zamieszkania i adres e-mail.

Dane te nie będą upubliczniane, są wykorzystywane jedynie do weryfikacji głosujących. Administratorem danych osobowych jest Prezydent m.st. Warszawy.

Wszystkie głosy są weryfikowane na podstawie baz mieszkańców Warszawy (m.in. osób zameldowanych, osób dopisanych do listy wyborców, posiadaczy Karty Warszawiaka itp) - jeśli podejrzewasz, że nie ma Cię w żadnej z tych baz, wpisz w formularzu dane fakultatywne, ułatwi to pozytywną weryfikację Twojego głosu.

Głosowanie z wykorzystaniem cudzych danych jest przestępstwem.

Wszystkie elektroniczne karty do głosowania zapisywane są w systemie wraz numerem IP komputera.

Wybrane w głosowaniu mieszkańców projekty zostaną wpisane do budżetu m.st. Warszawy na 2016 rok i wtedy też rozpocznie się ich realizacja.

Wyniki głosowania podamy do 15 lipca 2016.

Masz wątpliwości?

Jeśli masz wątpliwości i pytania, zajrzyj na stronę: www.twojbudzet.um.warszawa.pl

Możesz też napisać do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.