Szanowni Państwo

 

Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w poszukiwaniu Naszej wspólnej historii Osiedla. Głównym celem naszych działań jest zainteresowanie historią Osiedla w którym żyjemy. Dlatego prosimy o przekazanie wszystkim zdjęć, dokumentów, które po zeskanowaniu i zapisaniu w wersji elektronicznej zostaną Państwu zwrócone.

 

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania Naszej Historii.


Arkadiusz Kuranowski Przewodniczący Zarządu Osiedla Las

Inicjator Projektu „Nasze korzenie”

 


Projekt "Nasze Korzenie"

historia Osiedla Las w zdjęciach i dokumentach

 

Projekt polega na zbieraniu zdjęć i dokumentów opisujących życie codzienne i historie Osiedla Las, zebranie                                    i opracowanie zdjęć i dokumentów dot. historii Osiedla Las w wersji elektronicznej oraz zaprezentowanie poprzez stronę internetową dostępną dla wszystkich. 

Podsumowaniem będzie również wystawa najciekawszych zdjęć i materiałów.

 

Materiały można zostawić w sekretariacie Szkoły                        w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Nasze Korzenie” oraz danymi kontaktowymi do siebie.

 

Osoby chętne przekazać materiały osobiście prosimy                       o kontakt na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 602379324.