Na zebraniu 2 kwietnia ustalono, że zostanie zorganizowane spotkanie mieszkańców dotyczące infrastruktury drogowej i wodno-kanalizacyjnej (termin ustalony będzie na następnym zebraniu w maju).   
            Dokonano podział spraw w Radzie Osiedla i tak:   
   - sprawami porządku i bezpieczeństwa zajmuje się Julian Podpora
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   - sprawami ochrony środowiska zajmuje się Hanna Gulbinowicz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   - sprawami sportowymi zajmuje się Stanisław Rocki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Urszula Baranek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
   - sprawami planowania przestrzennego i infrastruktury zajmuje się Arkadiusz Kuranowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
   - inwentaryzacja majątku osiedla zajmuje się Jan Gąsiorowski 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Prosimy w tych sprawach kierować prośby, informacje i uwagi do ww. osób.
              W związku z sytuacją inwestycyjną naszego Osiedla oraz bardzo licznymi prośbami mieszkańców dotyczącymi budowy infrastruktury Rada Osiedla na najbliższym zebraniu ustali priorytety budowy kanalizacji, wodociągów i ulic w naszym Osiedlu. Ustalenia zostaną przekazane władzom, radnym i będą podstawą do prób dostosowania planów inwestycyjnych Dzielnicy i MPWiK.
Propozycja Priorytetowych inwestycji w Osiedlu.